Mercedes-Benz Sprinter
317 CDI 170 PK AUT. L3H2 DUBBEL CABINE 6-PERS. + NAVIGATIE | CAMERA | CARPLAY | TREKHAAK
Direct kopen, basisprijs: € 38.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 38.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 641,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|---|
| Uitvoering: | 317 CDI 170 PK AUT. L3H2 DUBBEL CABINE 6-PERS. + NAVIGATIE | CAMERA | CARPLAY | TREKHAAK |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 november 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 72.291 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 641,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.950 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 1.105 kg |
| Gewicht: | 2.395 kg |
| Wielbasis: | 432 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaalkleur
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- regensensor
- trekhaak
- warmtewerend glas
- Infotainment
- boordcomputer
- Interieur & Comfort
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- armsteun voor
- elektrische ramen voor
- keyless start
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- dodehoek detectie
- vermoeidheids herkenning
- zijwind assistent
- Overig
- navigatiesysteem full map
- achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple Carplay
- Apple carplay / Android auto
- audio installatie
- DAB ontvanger
- Navigatie-pakket
- start/stop systeem